PolskiAngielski
Strona główna » Moda Damska » Kombinezony » 95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY
Kontakt
  • Przykładowe dane firmy
    NIP: 000-000-00-00

  • E-mail:modowaprzystan@gmail.com
  • Telefon888-999-000
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY

Kombinezon z kopertowym dekoltem. Wykonany z wysokiej jakości materiału. Made in Poland.LIMITED EDITIONKombinezon z zakładanym dekoltem - czarnyWymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm)Modelka na zdjęciu ma 170cm wzrostu i…

95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY
95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY95-3 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZARNY

191,88 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

Cechy produktu

Producent: numoco

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 6,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 10,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 7,00 zł
Przesyłka pocztowa ekonomiczna - 6,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 95-3

Kod producenta: 95-3

Stan magazynowy:

Kod EAN: 5903031477290

Rozmiar: XS

RozmiarIlosc: XS:1

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Kombinezon z kopertowym dekoltem. Wykonany z wysokiej jakości materiału. Made in Poland.
LIMITED EDITION
Kombinezon z zakładanym dekoltem - czarny
Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm)
Modelka na zdjęciu ma 170cm wzrostu i ma ubrany rozm. S.
Wymiary:XSSMLXLXXL
Od pachy do pachy (A)424446475054
Talia (B)343536394245
Biodra (C)475052535559
Dł. od pachy (D)133133134134135136
Dł. od ramienia (E)150150152153153156
Udo (F)242425262830
Dł. nogawki (G)787878787879
alt

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
120-9 Kombinezon - Elegancki - NIEBIESKI JEANS lacosta

120-9 Kombinezon - Elegancki - NIEBIESKI JEANS lacosta

144,65 zł
Kombinezon elegancki z paskiem i rozcięciem na plecach. Wysokiej jakości materiał. Made in Poland.LIMITED EDITIONElegancki kombinezon - niebieski jeansWymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 3 cm)Wymiary :XSSMLXLXXLOd paszki do…
Do koszyka
120-4 Kombinezon - Elegancki - punto SZARE

120-4 Kombinezon - Elegancki - punto SZARE

147,60 zł
Kombinezon elegancki - zapinany z tyłu na 3 guziczki. Wykonany z wysokiej jakości materiału. Made in Poland.LIMITED EDITIONElegancki kombinezon - szaryWymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 3 cm)Wymiary :XSSMLXLXXLOd paszki do…
Do koszyka
151-2 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRAFIT MELANŻ PUNTO

151-2 Kombinezon z zakładanym dekoltem - GRAFIT MELANŻ PUNTO

177,12 zł
Kombinezon z kopertowym dekoltem. Wykonany z wysokiej jakości materiału elastycznego w grafitowym kolorze. Made in Poland.LIMITED EDITIONKombinezon z zakładanym dekoltem - grafitowy melanżWymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/-…
Do koszyka